Uğurmumcu Evden Eve Nakliyat Uzman Çözümler

"Hekimoğlu Nakliyat, 1956'dan beri Türkiye'nin her bölgesine profesyonel evden eve nakliye hizmeti sunan İstanbul'un öncü firmalarından biridir. Nakliye sektörüne sürekli yatırım yaparak, ev taşımacılığı alanında büyük ilerlemeler kaydetmiş bir firmadır. Her aşamada özen gösteren Hekimoğlu Nakliyat, İstanbul'un tüm ilçelerinde evden eve nakliye hizmetlerinde aynı kaliteyi sunmayı amaçlamıştır. Tecrübesini uzun yıllara dayandıran firmamız, Uğurmumcu bölgesinde de aynı başarıyı göstermiştir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak önemli adımlar atmış ve artık her bölgede çalışabilecek bir firma konumuna gelmiştir. 1980 yılından beri Uğurmumcu'da nakliye hizmetleri sunan firmamız, sürekli olarak Uğurmumcu evden eve nakliyatı konusunda gazete ilanlarında yer almaktadır."
Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat çözümleri alanında uzman ekibimiz 7 gün 24 saat İstanbul'da profesyonel çözümler sunuyor.

Ofis Taşıma

İstanbul'da şehirlerde ofislerinizi çok hızlı sürede naklediyoruz. Teklifi alın, işinize kaldığınız yerden devam edin.

Asansörlü Taşıma

Asansözlü taşıma hizmetleri konusunda bina yüksekliğiniz ne olursa olsun, hızlı ve güvenlir taşımacılık çözümleri sunuyoruz.

Fuar Taşımacılığı

Fuar taşımacılığı konusunda İstanbul ve tüm illerde uzman ekibimizden hızlı ve profesyonel destek sunuyoruz.

Hakkımızda

Hekimoğlu Evden Eve Nakliyatta 20 yıllık Güven

Hekimoğlu Evden eve nakliyat hizmetlerinde sektörde edindiğimiz 30 yıllık deneyim ile sizlerin daima yanınızdayız.

20

Yıllık Deneyim
Uzman Çözümler Dünyası

Taşımacılık Çözümlerimiz

Hekimoğlu evden eve nakliyat çözümleri konusunda sunduğumuz çözümlere ek; ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı gibi birçok çözüm ile sektörün lideri olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Ofis Taşıma
90%
Fuar Taşıma
87%
Depolama Hizmeti
92%
Asansörlü Taşıma
96%
Villa Taşıma
99%
review
Sizlerden Gelenler

Müşteri Görüşleri

Semih T.

İzmir - Bankacı

Burcu A.

Manisa - Ev Hanımı

Selman T.

İatanbul - Yazılımcı

Hekimoğlu Evden Eve Nakliyat Çözümlerimiz

İstanbul’un Uğurmumcu bölgesinde uzun yıllara dayanan bir deneyime sahip firmamız, iş ortaklarımıza sunduğu hizmette müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuştur. Finansal konularda müşterilerini asla mağdur etmeyen firmamız, Uğurmumcu bölgesinde vazgeçilmez bir evden eve nakliye firması haline gelmiştir. İstanbul’daki evden eve nakliyat şirketleri için örnek gösterilen bir firma olmuştur.

Tüm ev taşıma süreçlerinde sigorta işlemlerini yöneten firmamız, özel sigorta hizmetleriyle güvenli bir taşıma deneyimi sunmaktadır. Kuruluşundan beri sektörde en iyi olmayı hedefleyen firmamız, her alanda başarıya ulaşmak için tüm olanaklarını seferber etmektedir. Özellikle Uğurmumcu bölgesinde bu konuda birçok çalışma gerçekleştirmektedir.

Taşınma Planlarınızı Ertelemeyin!

Hekimoğlu Evden Eve Nakliyat güvencesi ile eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde transfer etmek için size bir telefon kadar yakınız. Alanında uzman ekibimiz ile temasa geçerek hemen fiyat teklifi alın.
Sektörel Bilgiler

Güncel Blog Yazılarımız

Evden Eve Nakliyat Ocak 29, 2024

Ev Taşıma Konusunda Bilmeniz Gerekenler

Ev taşıma süreci, planlama, düzenleme ve dikkat gerektiren karmaşık bir süreçtir. Bu

Ofis Taşıma Ocak 29, 2024

Ofis Taşımanın Püf Noktaları

Ofis taşıma süreci, birçok detayı içeren karmaşık bir işlemdir. Doğru planlama, organizasyon

Evden Eve Nakliyat Ocak 29, 2024

İstanbul Anadolu Yakasında Ev Taşıma Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

İstanbul'un Anadolu Yakası, yoğun nüfusu, iş merkezleri, ve tarihi dokusuyla önemli bir

S.S.S.
Sıklıkla Sorulan Sorular

Taşımacılık firmaları, K3 sertifikasıyla yetkilendirilenlerdir ve bu sertifikaya sahip olmaları büyük önem taşır. Ayrıca, çalışan personelinin deneyimi, araçları ve diğer taşıma ekipmanları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Mobilya ve beyaz eşyalarınız, koruma amacıyla havalı naylon, kraft kağıt ve özel balonlu köşe bantlarla paketlenir. Ayrıca, çizilme ve kırılmalara karşı önlem almak için karton koliler ve streç film kullanılarak en az 2 kez paketlenir. Tüm büyük ve küçük eşyalarınızın paketlemesini yapmaktayız.

Taşıma hizmetimiz, en erken saat 08:30’da başlayabilir. Ekiplerimiz, taşınma işleminin gerçekleşeceği yerde, personel ve ekipmanlarıyla hazır bulunurlar.

Firmamız, nakliye sektöründe yenilikçi ve modern bir vizyona sahip olup, asansörlü taşımacılık konusunda etkili bir hizmet sunmaktadır. Sektöre en yeni teknolojileri uygulama yeteneğine sahip olan firmamız, asansörlü nakliyat hizmetlerini başarıyla gerçekleştirmektedir.

7/24 Destek İçin Hemen Arayın!