Sancaktepe Evden Eve Nakliyat Uzman Çözümler

1985 yılından bu yana hizmet veren Sancaktepe evden eve nakliyat firmamız, çağdaş teknolojiye sahip araçlarımızla güvenceli ve güvenilir taşıma hizmetleri sunmaktadır. Sancaktepe bölgesindeki evden eve taşımacılık işlemlerini, çağdaş ve profesyonel bir yaklaşımla gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızın Sancaktepe evlerinden taşınması özen isteyen bir süreçtir; bu kıymetli eşyalarınıza gereken özeni titizlikle sağlıyoruz. Maddi ve manevi değeri yüksek olan Sancaktepe eşyalarını, uzmanlaşmış personellerimizle özenle taşıyoruz.
Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat çözümleri alanında uzman ekibimiz 7 gün 24 saat İstanbul'da profesyonel çözümler sunuyor.

Ofis Taşıma

İstanbul'da şehirlerde ofislerinizi çok hızlı sürede naklediyoruz. Teklifi alın, işinize kaldığınız yerden devam edin.

Asansörlü Taşıma

Asansözlü taşıma hizmetleri konusunda bina yüksekliğiniz ne olursa olsun, hızlı ve güvenlir taşımacılık çözümleri sunuyoruz.

Fuar Taşımacılığı

Fuar taşımacılığı konusunda İstanbul ve tüm illerde uzman ekibimizden hızlı ve profesyonel destek sunuyoruz.

Hakkımızda

Acarkent Evden Eve Nakliyatta 20 yıllık Güven

Acarkent Evden eve nakliyat hizmetlerinde sektörde edindiğimiz 30 yıllık deneyim ile sizlerin daima yanınızdayız.

20

Yıllık Deneyim
Uzman Çözümler Dünyası

Taşımacılık Çözümlerimiz

Acarkent evden eve nakliyat çözümleri konusunda sunduğumuz çözümlere ek; ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı gibi birçok çözüm ile sektörün lideri olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Ofis Taşıma
90%
Fuar Taşıma
87%
Depolama Hizmeti
92%
Asansörlü Taşıma
96%
Villa Taşıma
99%
review
Sizlerden Gelenler

Müşteri Görüşleri

Semih T.

İzmir - Bankacı

Burcu A.

Manisa - Ev Hanımı

Selman T.

İatanbul - Yazılımcı

Acarkent Evden Eve Nakliyat Çözümlerinde Profesyonellik Dönemi

Eşyalarınızın değerini ve hassasiyetini göz ardı etmemek önemlidir. Acarkent nakliyat işleri, titizlikle ve uzman bir nakliye firmasıyla gerçekleştirilmelidir. Korsan firmalardan kaçının, eşyalarınızı güvenilir ellere teslim etmek için dikkatli olun. Acarkent evden eve nakliye işlerinizi, uzman ekibimiz tarafından en üst düzeyde, ekspertiz denetiminde gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızın durumunu inceleyen ekspertiz, taşıma süreci için gerekli malzeme, personel, sigorta değeri ve araç kapasitesini belirler. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz, taşınacak eşyalarınıza dair detayları ortaya koyarak, size net bir taşıma fiyatı sunar. Ardından yapılan pazarlık sonrası anlaşma sağlandığında taşıma sözleşmesi düzenlenir. Bu sözleşme, sunulan hizmetleri detaylı bir şekilde belirtir ve müşteriyle anlaşma üzerine yazılı bir sözleşmeyi içerir.

Firmamız, müşteri memnuniyetini kazanmayı ve güvenilir hizmetler sunmayı hedefler. Profesyonel ve dürüst bir yaklaşımla, kurumsal bir bakış açısıyla en kaliteli taşıma hizmetlerini sunarız. Uzun yıllardır Beykoz bölgesinde evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz.

Taşınma Planlarınızı Ertelemeyin!

Hekimoğlu Evden Eve Nakliyat güvencesi ile eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde transfer etmek için size bir telefon kadar yakınız. Alanında uzman ekibimiz ile temasa geçerek hemen fiyat teklifi alın.
Sektörel Bilgiler

Güncel Blog Yazılarımız

Evden Eve Nakliyat Ocak 29, 2024

Ev Taşıma Konusunda Bilmeniz Gerekenler

Ev taşıma süreci, planlama, düzenleme ve dikkat gerektiren karmaşık bir süreçtir. Bu

Ofis Taşıma Ocak 29, 2024

Ofis Taşımanın Püf Noktaları

Ofis taşıma süreci, birçok detayı içeren karmaşık bir işlemdir. Doğru planlama, organizasyon

Evden Eve Nakliyat Ocak 29, 2024

İstanbul Anadolu Yakasında Ev Taşıma Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

İstanbul'un Anadolu Yakası, yoğun nüfusu, iş merkezleri, ve tarihi dokusuyla önemli bir

S.S.S.
Sıklıkla Sorulan Sorular

Taşımacılık firmaları, K3 sertifikasıyla yetkilendirilenlerdir ve bu sertifikaya sahip olmaları büyük önem taşır. Ayrıca, çalışan personelinin deneyimi, araçları ve diğer taşıma ekipmanları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Mobilya ve beyaz eşyalarınız, koruma amacıyla havalı naylon, kraft kağıt ve özel balonlu köşe bantlarla paketlenir. Ayrıca, çizilme ve kırılmalara karşı önlem almak için karton koliler ve streç film kullanılarak en az 2 kez paketlenir. Tüm büyük ve küçük eşyalarınızın paketlemesini yapmaktayız.

Taşıma hizmetimiz, en erken saat 08:30’da başlayabilir. Ekiplerimiz, taşınma işleminin gerçekleşeceği yerde, personel ve ekipmanlarıyla hazır bulunurlar.

Firmamız, nakliye sektöründe yenilikçi ve modern bir vizyona sahip olup, asansörlü taşımacılık konusunda etkili bir hizmet sunmaktadır. Sektöre en yeni teknolojileri uygulama yeteneğine sahip olan firmamız, asansörlü nakliyat hizmetlerini başarıyla gerçekleştirmektedir.

7/24 Destek İçin Hemen Arayın!