Hakkımızda

Hakkımızda
1998 Yılından Bugüne

Hekimoğlu Nakliyat Ev taşıma ve Ofis taşıma alanında hizmetler sunmaktadır.

“Hekimoğlu Taşımacılık, Kartal lokasyonunda ev ve iş yeri taşımacılığı hizmetleri sunar. Eşyalarınızı almak için adresinize gelen uzman ekibimiz ve donanımlı araçlarımız ile müşterilerimize en üst düzeyde hizmet sağlarız.

Deneyimli çalışanlarımız, eşyalarınızı güvenle paketler ve bölgedeki aracımıza yükler. Eşyalar güvenli bir şekilde araçlarımıza yerleştirildikten sonra istediğiniz adrese doğru yola çıkarız. Varış noktasına ulaştıktan sonra ekibimiz eşyalarınızı istediğiniz yerlere taşır ve taşıma işlemi tamamlanmış olur.

Eşyalarınızın zarar görmemesi için özenle paketleme yaparak ve her bir eşyanın sigortasını yaparak müşterilerimizin güvenliğini sağlıyoruz. Yüksek katlı binalarda daha hızlı ve güvenilir taşıma için asansörlü taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Bu sayede eşyalarınızı güvenle ve korunaklı bir şekilde teslim ediyoruz.

Müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için çaba sarf ediyoruz. Yeni nesil ekipmanlar kullanarak müşterilerimizin hizmetimizden en iyi şekilde faydalanmalarını sağlıyoruz. Taşıma rotasını belirleyerek ve modern taşıma tekniklerini kullanarak işlemleri planlama aşamasında tamamlıyoruz.

Taşınma sürecini güvence altına alıyoruz. Eşyaların paketlenmesinden teslim edilmesine kadar geçen süreçte her zaman eşyalarınızı sigortalıyoruz.

Uzman ve donanımlı ekibimizle güvenilir hizmet sunuyoruz. Müşterilerle doğrudan iletişim kurarak gerekli stratejileri belirliyoruz ve uzman ekibimizle taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.”

review
Sizlerden Gelenler

Müşteri Görüşleri

Semih T.

İzmir - Bankacı

Burcu A.

Manisa - Ev Hanımı

Selman T.

İatanbul - Yazılımcı

22,800

Son 30 Yılda 22.800 Profesyonel Taşımacılık Hizmeti Sunmaktan Gurur Duyuyoruz!

Hayalinizdeki Taşınma Planlarınızı Ertelemeyin!

Hekimoğlu Evden Eve Nakliyat güvencesi ile eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde transfer etmek için size bir telefon kadar yakınız. Alanında uzman ekibimiz ile temasa geçerek hemen fiyat teklifi alın.
7/24 Destek İçin Hemen Arayın!