Fuar Taşımacılığı Alanında Güven Dönemi

Fuar taşımacılığı, özel etkinlikler ve fuarlar için gereken malzemelerin ve ürünlerin nakliye işlemlerini ifade eder. Bu kapsamda, dekorasyon malzemeleri, iş makineleri ve fuar süresince kullanılacak her türlü ürünün, etkinlik başlamadan önce yerine ulaştırılması ve hazırlanması sorumluluğunu üstlenir. Hassasiyet gerektiren bu lojistik türü, şirketlerin tanıtım için gereken her şeyin güvenle ve zamanında taşınmasını sağlar. Her yıl düzenlenen fuarlar, Türkiye'de çeşitli sektörlerden üniversitelerden otomotiv ve tekstil sektörüne kadar farklı alanlarda büyük veya küçük işletmelerin katılımıyla gerçekleşir. Ulusal ve uluslararası firmaların yoğun ilgi gösterdiği fuarlar, fuar taşımacılığının sektörde önemli bir yere sahip olmasını sağlar. Bu taşımacılık türü, fuar süresince kullanılacak her şeyin zamanında ve güvenle ulaştırılmasını sağlayarak etkinliklerin başarılı bir şekilde gerçekleşmesine katkı sağlar.
Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat çözümleri alanında uzman ekibimiz 7 gün 24 saat İstanbul'da profesyonel çözümler sunuyor.

Ofis Taşıma

İstanbul'da şehirlerde ofislerinizi çok hızlı sürede naklediyoruz. Teklifi alın, işinize kaldığınız yerden devam edin.

Asansörlü Taşıma

Asansözlü taşıma hizmetleri konusunda bina yüksekliğiniz ne olursa olsun, hızlı ve güvenlir taşımacılık çözümleri sunuyoruz.

Fuar Taşımacılığı

Fuar taşımacılığı konusunda İstanbul ve tüm illerde uzman ekibimizden hızlı ve profesyonel destek sunuyoruz.

Hakkımızda

Fuar Taşıma Konusunda 20 yıllık Güven

Fuar taşımacılık hizmetlerinde sektörde edindiğimiz 30 yıllık deneyim ile sizlerin daima yanınızdayız.

20

Yıllık Deneyim
Uzman Çözümler Dünyası

Taşımacılık Çözümlerimiz

Fuar nakliye çözümleri konusunda sunduğumuz çözümlere ek; ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı gibi birçok çözüm ile sektörün lideri olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Ofis Taşıma
90%
Fuar Taşıma
87%
Depolama Hizmeti
92%
Asansörlü Taşıma
96%
Villa Taşıma
99%
review
Sizlerden Gelenler

Müşteri Görüşleri

Semih T.

İzmir - Bankacı

Burcu A.

Manisa - Ev Hanımı

Selman T.

İatanbul - Yazılımcı

Fuar Taşıma Alanında Güven

Etkinlik ve fuar taşımacılığı, taşınacak mesafe ve kullanılacak malzemelerin çeşitliliği nedeniyle farklı taşıma yöntemlerini içerir. Mesafenin kısa olması durumunda genellikle karayolu lojistiği tercih edilir. Uzak mesafelerde ise hava veya deniz taşımacılığı kullanılır. Bu taşıma işlemleri genellikle anahtar teslimi hizmeti sunan firmalar tarafından gerçekleştirilir.

Fuar içeriğine bağlı olarak, bazen taşınması gereken malzemeler büyük ve ağır olabilir veya hassasiyet gerektirebilir. Bu durumda, karayolu taşımacılığı genellikle kısa mesafeler için tercih edilirken, uzak mesafelerde hava veya deniz yolu tercih edilir. Fuar taşımacılığı, çeşitli taşıma türlerinden faydalanarak, malzemelerin zamanında ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar. Bu süreç, genellikle taşıma hizmetlerini baştan sona yöneten ve işleten firmalar tarafından gerçekleştirilir.

Endüstriyel ürünler, ağır iş makineleri, sanat eserleri ve özel koleksiyonlar gibi hassas veya özel ürünler, depolama ve özel taşıma gerektirebilir. Bu tür ürünlerin fuar taşımacılığı, ürünlerin özelliklerine uygun koşullarda ve özel araçlarla gerçekleştirilir. Bu süreç, üst düzey güvenlik önlemleri, uzman kadro ve uluslararası standartlara uygun şekilde yürütülmelidir. Tüm ihracat ve ithalat işlemleri, müşterilerin istekleri doğrultusunda hatasız bir şekilde gerçekleştirilir.

Talep eden firmaların özel ihtiyaçlarına yönelik olarak, bu tür özel ürünlere özel lojistik hizmeti sunulabilir. Özel depolama koşulları, özel taşıma araçları veya özel taşıma gereksinimleri gibi özelleştirilmiş hizmetler, müşterilerin ürünlerinin özelliklerine uygun olarak sunulabilir. Bu sayede, hassas veya özel nitelikteki ürünlerin taşınması süreci, titizlikle yönetilir ve müşterilerin istekleri en üst düzeyde karşılanır.

Fuarlar, belirli zaman dilimlerinde gerçekleşen kritik etkinliklerdir ve bu nedenle fuar taşımacılığı sadece güvenlikle değil, aynı zamanda zamanlamayla da ilgilidir. Teslim edilen ürünlerin, ekipmanların, malzemelerin veya araç gereçlerin hasar görmesi, eksik veya hatalı olması telafi edilemez sonuçlara yol açabilir. Bu durum özellikle uluslararası etkinliklerde daha büyük bir önem arz eder. Kısacası, başarılı bir fuar hizmeti maddi ve manevi kayıpların yaşanmaması için hayati bir öneme sahiptir.

Bu hizmetin sunduğu avantajlar arasında şunlar bulunur:

  • Fuar taşımacılığı, geniş filosu ve özel araçlarıyla sıkı fuar programlarını en etkin şekilde yönetir.
  • Zamanında ve planlı taşımacılık süreçleri sayesinde hiçbir gecikme yaşanmaz.
  • Antrepo hizmetleri, tedarik zincirinin hızlı bir şekilde sağlanmasını sağlar.
  • Etkinlik özelinde en verimli taşımacılığın en az maliyetle gerçekleştirilmesini sağlar.
  • Sergi, stant, otomotiv, tekstil gibi farklı alanlara yönelik hizmet sunar.

Bu bağlamda, Hekimoğlu nakliyat gibi deneyimli, kaliteli ve uzman bir ekip, bağlantıları ve tecrübeleriyle fuar taşımacılığını kesintisiz bir şekilde gerçekleştirir, herhangi bir aksaklık yaşanmasına izin vermez ve en üst düzeyde kaliteli hizmet sunar.

Price
En Uygun Ücret Garantisi

FuarNakliye Fiyatları

Eşya Miktarı

Ortalama Fiyat

Kolileme Hizmeti

Dış Asansör Maliyeti

1+1 Odalı Ev Eşyası

   9000 TL

Ek Maliyet

  1500 TL

2+1 Odalı Ev Eşyası

   11000 TL

Ek Maliyet

  1500 TL

3+1 Odalı Ev Eşyası

   14000 TL

Ek Maliyet

  1800 TL

4+1 Odalı Ev Eşyası

  18000 TL

Ek Maliyet

  1800 TL

3+2 Odalı Ev Eşyası

  21000 TL

Ek Maliyet

  2100 TL

4+2 Odalı Ev Eşyası

  28000 TL

Ek Maliyet

   2100 TL

5+1 Odalı Ev Eşyası

  32000 TL

Ek Maliyet

   2500 TL

5+2 Odalı Ev Eşyası

  36000 TL

Ek Maliyet

    2500 TL

Filomuz

İstanbul'un En Geniş Araç Filosu

Taşınma Planlarınızı Ertelemeyin!

Hekimoğlu Evden Eve Nakliyat güvencesi ile eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde transfer etmek için size bir telefon kadar yakınız. Alanında uzman ekibimiz ile temasa geçerek hemen fiyat teklifi alın.
Sektörel Bilgiler

Güncel Blog Yazılarımız

Evden Eve Nakliyat Ocak 29, 2024

Ev Taşıma Konusunda Bilmeniz Gerekenler

Ev taşıma süreci, planlama, düzenleme ve dikkat gerektiren karmaşık bir süreçtir. Bu

Ofis Taşıma Ocak 29, 2024

Ofis Taşımanın Püf Noktaları

Ofis taşıma süreci, birçok detayı içeren karmaşık bir işlemdir. Doğru planlama, organizasyon

Evden Eve Nakliyat Ocak 29, 2024

İstanbul Anadolu Yakasında Ev Taşıma Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

İstanbul'un Anadolu Yakası, yoğun nüfusu, iş merkezleri, ve tarihi dokusuyla önemli bir

S.S.S.
Sıklıkla Sorulan Sorular

Taşımacılık firmaları, K3 sertifikasıyla yetkilendirilenlerdir ve bu sertifikaya sahip olmaları büyük önem taşır. Ayrıca, çalışan personelinin deneyimi, araçları ve diğer taşıma ekipmanları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Mobilya ve beyaz eşyalarınız, koruma amacıyla havalı naylon, kraft kağıt ve özel balonlu köşe bantlarla paketlenir. Ayrıca, çizilme ve kırılmalara karşı önlem almak için karton koliler ve streç film kullanılarak en az 2 kez paketlenir. Tüm büyük ve küçük eşyalarınızın paketlemesini yapmaktayız.

Taşıma hizmetimiz, en erken saat 08:30’da başlayabilir. Ekiplerimiz, taşınma işleminin gerçekleşeceği yerde, personel ve ekipmanlarıyla hazır bulunurlar.

Firmamız, nakliye sektöründe yenilikçi ve modern bir vizyona sahip olup, asansörlü taşımacılık konusunda etkili bir hizmet sunmaktadır. Sektöre en yeni teknolojileri uygulama yeteneğine sahip olan firmamız, asansörlü nakliyat hizmetlerini başarıyla gerçekleştirmektedir.

7/24 Destek İçin Hemen Arayın!