Ofis Taşıma Konusunda 20 Yıllık Deneyim

Hekimoğlu Evden Eve Nakliyat, İstanbul'un tüm bölgelerine ofis taşıma konusunda uzmanlaşmış lider bir nakliyat şirketidir. İş yerinizin değerli eşyalarını, en güvenli ve en hızlı şekilde yeni adresinize taşıyoruz.İşletmelerin, ofislerini sorunsuz bir şekilde taşımasına yardımcı olmak için özel çözümler sunuyoruz. Hekimoğlu Evden Eve Nakliyat olarak, ofis mobilyalarınızdan elektronik eşyalara, dosyalardan hassas ekipmanlara kadar her türlü eşyanızı özenle paketliyor, taşıyor ve yeni ofisinizde yerleştiriyoruz.
Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat çözümleri alanında uzman ekibimiz 7 gün 24 saat İstanbul'da profesyonel çözümler sunuyor.

Ofis Taşıma

İstanbul'da şehirlerde ofislerinizi çok hızlı sürede naklediyoruz. Teklifi alın, işinize kaldığınız yerden devam edin.

Asansörlü Taşıma

Asansözlü taşıma hizmetleri konusunda bina yüksekliğiniz ne olursa olsun, hızlı ve güvenlir taşımacılık çözümleri sunuyoruz.

Fuar Taşımacılığı

Fuar taşımacılığı konusunda İstanbul ve tüm illerde uzman ekibimizden hızlı ve profesyonel destek sunuyoruz.

Hakkımızda

Ofis Taşıma Konusunda 20 yıllık Güven

Pendik Evden eve nakliyat hizmetlerinde sektörde edindiğimiz 30 yıllık deneyim ile sizlerin daima yanınızdayız.

20

Yıllık Deneyim
Uzman Çözümler Dünyası

Taşımacılık Çözümlerimiz

Evden eve nakliyat çözümleri konusunda sunduğumuz çözümlere ek; ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı gibi birçok çözüm ile sektörün lideri olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Ofis Taşıma
90%
Fuar Taşıma
87%
Depolama Hizmeti
92%
Asansörlü Taşıma
96%
Villa Taşıma
99%
review
Sizlerden Gelenler

Müşteri Görüşleri

Semih T.

İzmir - Bankacı

Burcu A.

Manisa - Ev Hanımı

Selman T.

İatanbul - Yazılımcı

Ofis Taşıma Alanında Güven

İstanbul, ticaretin, iş dünyasının ve gelişen sektörlerin kalbidir. İşletmeler, dinamik bir şehirde faaliyet gösterirken zaman zaman ofislerini başka bir bölgeye taşımak zorunda kalabilirler. İşte tam da bu noktada Hekimoğlu Evden Eve Nakliyat devreye giriyor. İstanbul’un her semtine kesintisiz ofis taşıma hizmeti sunarak, işletmelerin taşınma sürecini kolaylaştırıyoruz. Hekimoğlu Evden Eve Nakliyat olarak, ofis taşıma konusunda uzmanlaşmış bir ekip ve yılların verdiği deneyim ile hareket ediyoruz. İşletmelerin eşyalarını, dosyalarını ve ofislerini güvenle yeni adreslerine taşıyoruz. Deneyimli personelimiz, her adımda eşyalarınızın güvenliğini ve taşınma sürecinin sorunsuz ilerlemesini sağlamak için özenle çalışır. Hekimoğlu Evden Eve Nakliyat, İstanbul’un her bir noktasına erişim sağlayarak kesintisiz ofis taşıma hizmeti sunar. Avrupa yakasından Anadolu yakasına, şehrin her köşesinde işletmelerin ofis taşıma ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Arnavutköy’den Üsküdar’a, Beylikdüzü’nden Kadıköy’e kadar her bölgeye hizmet veriyoruz. Ofis taşıma süreci karmaşık olabilir, ancak biz bu süreci sizin için kolaylaştırıyoruz. Bizimle iletişime geçtiğinizde, profesyonel ekibimiz taşıma planınızı oluşturur ve uygulamak için gerekli adımları atar. Siz sadece yeni ofisinizde işlerinizi düzenlemeye odaklanabilirsiniz. Hekimoğlu Evden Eve Nakliyat olarak, her işletmenin farklı ihtiyaçları olduğunun farkındayız. Bu nedenle, esnek çözümler sunarız. Ofis mobilyalarının montajı, özel ekipmanların taşınması veya hassas dosyaların paketlenmesi gibi detaylar üzerinde titizlikle çalışırız. 

Price
En Uygun Ücret Garantisi

Pendik Evden Eve Nakliye Fiyatları

Eşya Miktarı

Ortalama Fiyat

Kolileme Hizmeti

Dış Asansör Maliyeti

1+1 Odalı Ev Eşyası

   9000 TL

Ek Maliyet

  1500 TL

2+1 Odalı Ev Eşyası

   11000 TL

Ek Maliyet

  1500 TL

3+1 Odalı Ev Eşyası

   14000 TL

Ek Maliyet

  1800 TL

4+1 Odalı Ev Eşyası

  18000 TL

Ek Maliyet

  1800 TL

3+2 Odalı Ev Eşyası

  21000 TL

Ek Maliyet

  2100 TL

4+2 Odalı Ev Eşyası

  28000 TL

Ek Maliyet

   2100 TL

5+1 Odalı Ev Eşyası

  32000 TL

Ek Maliyet

   2500 TL

5+2 Odalı Ev Eşyası

  36000 TL

Ek Maliyet

    2500 TL

Filomuz

İstanbul'un En Geniş Araç Filosu

Taşınma Planlarınızı Ertelemeyin!

Hekimoğlu Evden Eve Nakliyat güvencesi ile eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde transfer etmek için size bir telefon kadar yakınız. Alanında uzman ekibimiz ile temasa geçerek hemen fiyat teklifi alın.
Sektörel Bilgiler

Güncel Blog Yazılarımız

Evden Eve Nakliyat Ocak 29, 2024

Ev Taşıma Konusunda Bilmeniz Gerekenler

Ev taşıma süreci, planlama, düzenleme ve dikkat gerektiren karmaşık bir süreçtir. Bu

Ofis Taşıma Ocak 29, 2024

Ofis Taşımanın Püf Noktaları

Ofis taşıma süreci, birçok detayı içeren karmaşık bir işlemdir. Doğru planlama, organizasyon

Evden Eve Nakliyat Ocak 29, 2024

İstanbul Anadolu Yakasında Ev Taşıma Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

İstanbul'un Anadolu Yakası, yoğun nüfusu, iş merkezleri, ve tarihi dokusuyla önemli bir

S.S.S.
Sıklıkla Sorulan Sorular

Taşımacılık firmaları, K3 sertifikasıyla yetkilendirilenlerdir ve bu sertifikaya sahip olmaları büyük önem taşır. Ayrıca, çalışan personelinin deneyimi, araçları ve diğer taşıma ekipmanları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Mobilya ve beyaz eşyalarınız, koruma amacıyla havalı naylon, kraft kağıt ve özel balonlu köşe bantlarla paketlenir. Ayrıca, çizilme ve kırılmalara karşı önlem almak için karton koliler ve streç film kullanılarak en az 2 kez paketlenir. Tüm büyük ve küçük eşyalarınızın paketlemesini yapmaktayız.

Taşıma hizmetimiz, en erken saat 08:30’da başlayabilir. Ekiplerimiz, taşınma işleminin gerçekleşeceği yerde, personel ve ekipmanlarıyla hazır bulunurlar.

Firmamız, nakliye sektöründe yenilikçi ve modern bir vizyona sahip olup, asansörlü taşımacılık konusunda etkili bir hizmet sunmaktadır. Sektöre en yeni teknolojileri uygulama yeteneğine sahip olan firmamız, asansörlü nakliyat hizmetlerini başarıyla gerçekleştirmektedir.

7/24 Destek İçin Hemen Arayın!